Me fat Fitër Bajramin!

Pas një muaji të madhërishëm si Ramazani, ku besimtarët musliman agjëruan dhe abstenuan nga ngrënia e pirja, që nga mëngjesi i hershëm e deri në perëndimin e Diellit, vije edhe momenti i festës që vie pas faljes së namazit të Fitrit.

Ne si staf i portalit informativ KOHAISLAME u urojmë të gjithë besimtarëve musliman shqiptar, urime kjo festë e pritshim të tillë gjithnjë me plotë dashuri dhe harmoni. Allahu ua pastë pranuar të gjitha adhurimet.

260 Comments

 1. Холостячка 2 сезон https://bit.ly/39ioLkW Смотреть онлайн шоу Холостячка 2 сезон на СТБ.
  Пост шоу можно смотреть тут. Холостячка стб 2 сезон 1-2 серия

 2. Холостячка 2 сезон https://bit.ly/39ioLkW Смотреть онлайн шоу Холостячка 2 сезон на СТБ.
  Пост шоу можно смотреть тут. Холостячка стб 2 сезон 1-2 серия

 3. Холостячка 2 сезон https://bit.ly/39ioLkW Смотреть онлайн шоу Холостячка 2 сезон на СТБ.
  Пост шоу можно смотреть тут. Холостячка стб 2 сезон 1-2 серия

 4. Усик – Джошуа: анонс і прогноз на бій – Новости Спорта на OleksandrUsyk Джошуа тактично грамотно готується до бою з українцем. “Можна або бути агресивним в рингу, загнати Усика в кут, кинувши на це всі зусилля, або не поспішати, розкинути мізками, а потім

 5. Усик – Джошуа: у мережі з’явився ефектний промо-ролик Усик Джошуа дивитися онлайн Усик зможе перемогти Джошуа за однієї умови, — експерт з боксу. За інформацією джерела, Джошуа за бій з небитих українцем отримає гонорар у розмірі 15 млн фунтів стерлінгів. Дана сума на 50%

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.