Haradinaj uron Fitër Bajramin: E gëzofshim siç është më së miri

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj me rastin e Festës së Fitër Bajramit ka vizituar Bashkësinë Islame të Kosovës.

Haradinaj i shoqëruar nga zëvendëskryeministri, Behgjet Pacolli e disa ministra të kabinetit qeveritar, u pritën nga Myftiu Naim Ternava.

I pari i qeverisë uroi Tërnavën dhe të gjithë qytetarët e Kosovës për Fitër Bajramin.

“E gëzofshim si është më së miri këtë festë, të gjithë, në harmoni fetare siç dijmë ne shqiptarët”.

54 Comments

  1. I keep listening to the rumor talk about receiving boundless online grant applications so I have been looking around for the finest site to get one. Could you advise me please, where could i get some?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.