Coca Cola bën reklamë për Ramazan (Video)

Muaji i Ramazanit është shumë i rëndësishëm për besimtarët myslimanë. Këtë e di edhe një nga kompanitë më të mëdha në botë, Coca Cola, e cila i ka kushtuar një nga reklamat më të ëmbla këtij muaji të shenjtë.

Në reklamë shihet një femër e mbuluar e fesë islame, e cila është duke agjëruar dhe në pritje të iftarit gjatë një dite ramazani, si dhe ndërveprimi social me një femër tjetër që nuk i takon fesë islame, por që respekton atë.

18 Comments

 1. Hello there, I discovered your blog by the use of Google even as searching
  for a similar topic, your website came up, it seems good.
  I have bookmarked it in my google bookmarks.

  Hi there, simply was alert to your weblog thru Google, and located that it’s truly informative.
  I’m gonna be careful for brussels. I will be grateful should you continue this in future.
  A lot of people will probably be benefited from your writing.
  Cheers!

 2. I do not know if it’s just me or if perhaps
  everybody else experiencing issues with your site.
  It appears like some of the text within your posts are
  running off the screen. Can somebody else please provide feedback and let me know if this is happening
  to them as well? This might be a issue with my internet
  browser because I’ve had this happen before.

  Many thanks

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.